Jeśli tylko zachodzi taka potrzeba, nasza firma może spełnić funkcję niezależnego konsultanta lub projektanta systemów elektroniki użytkowej. Zapewniamy klientowi kompletne usługi w tym zakresie, i to nie tylko od strony teoretycznej. Działamy na zasadzie dokładnego omówienia potrzeb klienta, biorąc pod uwagę możliwości techniczne w danym obiekcie. Rozpoczynamy od wizji lokalnej i nierzadko liczba wizyt początkowych nie ogranicza się do jednej. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, konsultując na bieżąco wszystkie możliwe zagadnienia i pomysły. Jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalne pomiary akustyczne i elektryczne ? nasi specjaliści mogą pochwalić się odpowiednimi dyplomami i certyfikatami w tym zakresie.

Dobry projekt to nie tylko zbiór rysunków technicznych, zestawień, kalkulacji, szkiców i certyfikatów. Polega on przede wszystkim na rozpoznaniu rzeczywistych potrzeb klienta, dokładnym zbadaniu możliwości ich realizacji w danym obiekcie, przewidzeniu utrudnień i ulepszeń, na które trzeba wziąć poprawkę w przyszłości, i dopiero po rozważeniu tych wszystkich czynników przedstawieniu spójnego, kompleksowego rozwiązania w postaci wszechstronnej dokumentacji technicznej.

Oferujemy też swoje usługi jako niezależny konsultant przy doborze, konfiguracji i obsłudze urządzeń współczesnej elektroniki użytkowej. Na życzenie prowadzimy także szkolenia produktowe i techniczne, zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i naszych partnerów biznesowych: instalatorów, programistów, integratorów systemów oraz sprzedawców.

Każdy projekt z dziedziny: elektroniki, akustyki, dźwięku, obrazu, automatyki, sterowania, itp. wymaga dokładnego omówienia i rozpracowania wszystkich opcji i szczegółów. Czasami jest to długi i żmudny proces, jednakże naprawdę warto poświęcić na ten cel czas i środki, jeśli tylko zdarzy się, że podczas planowania i realizacji projektu występują jakiekolwiek niepewności i wątpliwości.

Jeśli klient dysponuje własną ekipą remontową, budowlaną i instalacyjną, jesteśmy w stanie przygotować profesjonalne projekty wykonawcze do wszystkich rodzajów usług instalacyjnych wymienionych na naszej stronie. Jako specjaliści w tych dziedzinach, gwarantujemy pełen profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu tego typu systemów, a ponadto jesteśmy otwarci na najnowsze rozwiązania i technologie ? polecamy nasze usługi, i to nie tylko w sytuacji, gdy klient napotyka jakikolwiek problem. Jesteśmy mobilni i działamy na obszarze całego kraju ? wszystko czego potrzeba, to kontakt z Państwa strony.