Obsługa posprzedażowa i profesjonalnie wykonane usługi serwisowe przekładają się na długoletnie zadowolenie i zaufanie klienta. W branży niszowego sprzętu audio-video z najwyższej półki oraz specjalistycznych rozwiązań elektroniki użytkowej przeznaczonej zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego, konieczne jest dogłębne zaznajomienie nie tylko z zagadnieniami: montażu, podłączania, ustawiania, konfiguracji i kalibracji urządzeń, ale także z profesjonalną konserwacją, serwisem, naprawą i regeneracją urządzeń znajdujących się w naszej ofercie. Dotyczy to zarówno obsługi gwarancyjnej, jak i pogwarancyjnej.

Zakres naszych usług obejmuje między innymi:

– czyszczenie i regenerację płyt winylowych, CD, BluRay i DVD

– kalibrację gramofonów, a także wymianę wkładek, ramion i innych akcesoriów

– konfekcjonowanie przewodów sygnałowych, głośnikowych i zasilających

– konfigurację sieci komputerowych

– montaż, podłączenie i ustawienie systemów stereo

– montaż, podłączenie i ustawienie systemów kina domowego

– okresowy przegląd gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń

– pomiary akustyczne głośników i pomieszczeń

– pomiary hałasu w pomieszczeniach i na zewnątrz

– pomiary instalacji elektrycznych

– pomiary siły sygnału TV SAT

– przyjmowanie sprzętu klienta w rozliczeniu

– wymianę i kalibrację lamp elektronowych

W trosce o wygodę i spokój klienta cały czas opracowujemy elastyczne standardy obsługi, starając się zapewnić jak najkrótszy czas realizacji zadania. Tam, gdzie nie jest to możliwe i prace serwisowe wymagają więcej czasu i wysiłku, na czas dokonywania prac zapewniamy naszym klientom sprzęt zastępczy.

Zapewniamy fachowy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną urządzeń znajdujących się w naszej ofercie. Wszelkie naprawy staramy się przeprowadzać na miejscu, w naszej siedzibie, a jeśli zajmują one więcej czasu lub w przypadku wysłania urządzenia do producenta zapewniamy klientowi sprzęt zastępczy.

Działamy nie tylko w naszych firmowych punktach, ale także na terenie całego kraju. Jeśli zachodzi taka potrzeba, naszym najlepszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić także usługi transportowe związane z wykonywanymi przez nas usługami. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zagadnienia.