Systemy sterowania umożliwiają zintegrowanie osobnych pilotów bezprzewodowych przypisanych do poszczególnych urządzeń oraz ułatwienie ich obsługi ? w sposób idealny ? za pomocą jednego interfejsu. Systemy takie pozwalają uniknąć uciążliwego poszukiwania osobnych pilotów, żmudnego ustawiania i wyboru poszczególnych funkcji, oszczędzając cenny czas użytkownika i umożliwiając mu pełen relaks. Co więcej, zintegrowane systemy sterowania wszelkiego rodzaju urządzeniami elektroniki użytkowej ułatwiają interakcję człowieka z nowoczesnymi technologiami i czynią je przyjaźniejszymi, dając możliwość skoncentrowania się na meritum ? rozrywki, zadania, prezentacji, czy ważnej procedury ? bez potrzeby zagłębiania się w zawiłe i czasochłonne zagadnienia opcji i ustawień użytkowanych produktów.

Pod roboczym szyldem ?zintegrowanego sterowania? można skonfigurować w jednym sterowniku (panel dotykowy, klawiatura, pilot, tablet, smartfon) praktycznie dowolne urządzenia i systemy elektroniczne z następujących dziedzin:

– audio-video i kina domowego

– hi-fi / high-end stereo i multiroom

– automatyki domowej i oświetlenia

– systemów ogrzewania i chłodzenia (HVAC)

– sterowania zamkami, roletami i zabezpieczeniami

– Digital Signage i videokonferencji

– IP TV i telewizji hotelowej

Sterowanie konfigurujące w sposób automatyczny dystrybucję mediów (prądu, gazu, wody) i wszystkie związane z nimi systemy, jest także świadomym wyborem użytkownika, dotyczącym oszczędności energii oraz dbałości o środowisko naturalne.

Systemy w postaci sterowników uniwersalnych lub modułowych pozwalają na utworzenie mniej lub bardziej zaawansowanych komend i struktur służących do zarządzania funkcjami, zmiany ustawień oraz monitorowania parametrów praktycznie całej elektroniki użytkowej, obecnej w domu, miejscu pracy, czy też przestrzeni publicznej. Kluczem jest tutaj intuicyjność obsługi, wynikająca z prawidłowego zaplanowania funkcjonalności systemów oraz doświadczenia ich programisty / integratora.

Zajmujemy się integracją sterowania oraz ułatwieniem życia naszych klientów praktycznie od chwili, gdy na rynku pojawiły się pierwsze piloty uniwersalne z możliwością zaprogramowania prostych funkcji i komend. Na dzień dzisiejszy z naszymi usługami w tej dziedzinie można się spotkać m. in. w: zakładach pracy, salach konferencyjnych, ośrodkach zdrowia, a także w luksusowych apartamentach i rezydencjach.