Telewizja pozostaje w dalszym ciągu silnym medium, zapewniającym rozrywkę, edukację i dostęp do informacji. Mając to na uwadze, od lat zajmujemy się kompleksowymi instalacjami związanymi z odbiorem i transmisją sygnałów telewizyjnych, zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych.

Profesjonalnie przeprowadzona instalacja systemu odbioru telewizji satelitarnej to nie tylko dobrej jakości anteny, przetworniki, multiswitche i dekodery, ale także specjalistyczna nowoczesne urządzenia pomiarowe potrzebne do zapewnienia optymalnej jakości sygnału, no i oczywiście kompleksowy projekt uwzględniający wszystkie wymagania użytkownika.

Przesył i odbiór programów i filmów możliwy jest także za pomocą technologii IP TV. Zawartość dostępna jest na zewnętrznym serwerze lub nadawanych w czasie rzeczywistym, a przesyłaniu pakiety danych są przesyłane bezpośrednio do odbiorcy z wykorzystaniem sieci internetowej i lokalnej, poprowadzonej w danym miejscu. IP TV to ciekawa alternatywa wobec klasycznej telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej.

W przypadku konieczności zastosowania sygnału telewizyjnego lub zawartości multimedialnej w wielu pomieszczeniach, proponujemy swoje usługi w zakresie instalacji telewizji hotelowej. Oferta tego typu przeznaczona jest dla przede wszystkim dla odbiorców instytucjonalnych i komercyjnych, choć w niektórych przypadkach mogą z niej skorzystać odbiorcy indywidualni.

Proponujemy kompleksowe podejście do zagadnienia systemów transmitujących sygnał telewizyjny. Jesteśmy w stanie zaprojektować, zainstalować, zaprogramować i wdrożyć praktycznie każdy system tego typu, wraz z przeprowadzeniem szkolenia użytkowników. Oferujemy także doradztwo, konsultacje i nadzór nad projektami zewnętrznymi oraz integrację z innego rodzaju systemami automatyki i sterowania.

Obsługa klienta nie kończy się na wspomnianych zagadnieniach. Jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalny serwis naprawczy, jak i konserwację oraz modernizację systemów.


Nasze realizacje: