" "
Usługi >

Nadzór wykonawczy

Koordynacja prac wielu ekip wykonawczych potrafi spędzić sen z oczu i stać się przyczyną wielu stresów. Jeśli inwestor nie czuje się na siłach, żeby osobiście nadzorować całą inwestycję lub jej dowolną część, proponujemy skorzystanie z naszych usług.

Oferujemy całe nasze doświadczenie i specjalistyczną wiedzę, pracując w charakterze nadzorcy w dziedzinie wykonawstwa oraz integracji systemów nowoczesnej elektroniki i automatyki. Jesteśmy w stanie przeprowadzić nadzór dowolnej inwestycji lub jej fragmentu, uczestnicząc czynnie już od momentu powstawania projektu aż po oddanie kompletnego rozwiązania w ręce klienta.

Wieloletnie doświadczenie z własnym zespołem instalacyjnym oraz integracja prac wielu ekip w przeróżnych lokalizacjach nauczyły nas sprawnego i skutecznego dążenia do zaplanowanego celu i egzekwowania założonych terminów.

Nasi specjaliści mogą pochwalić się odpowiednimi dyplomami i certyfikatami w dziedzinach elektroniki, automatyki, elektryki i akustyki, a w obszarach przekraczających nasz zasób wiedzy posiłkujemy się firmami zewnętrznymi, ściśle wyspecjalizowanymi w swoich branżach.

Nowoczesne inwestycje z dziedziny: elektroniki, akustyki, dźwięku, obrazu, automatyki, sterowania, itp. wymagają fachowego wykonawstwa, precyzyjnego zgrania poszczególnych etapów i dopracowania wszystkich szczegółów. Jeśli inwestorowi zależy na profesjonalnym zgraniu wszystkich podwykonawców, możemy się podjąć takiego zadania – jesteśmy mobilni i działamy na obszarze całego kraju.

W sytuacji gdy inwestor dysponuje własną ekipą remontową, budowlaną i instalacyjną, jesteśmy w stanie poprowadzić wykonanie wszystkich etapów instalacji, w dziedzinach wymienionych na naszej stronie. Gwarantujemy profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie w samodzielnym wykonywaniu prac i koordynacji wieloetapowych projektów, znajomość współczesnych rozwiązań oraz elastyczność  – wystarczy tylko skontaktować się z nami i dopracować szczegóły.

Sprawdź nasze pozostałe usługi: