Usługi >

Projekty i konsultacje

Gdy zachodzi taka potrzeba, oferujemy swoje usługi jako niezależny konsultant oraz projektant systemów elektroniki użytkowej. Zapewniamy kompleksową obsługę w tym zakresie, popartą sporym doświadczeniem i praktyką.

Konsultacja i prace projektowe są zawsze poprzedzone omówieniem szczegółowych potrzeb klienta oraz założeń projektu, uwzględniających techniczne realia samego obiektu. Rozpoczynamy od wizji lokalnej, a liczba naszych wizyt rzadko kiedy kończy się na jednej. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, konsultując na bieżąco możliwe modyfikacje i pomysły. W razie potrzeby przeprowadzamy pomiary akustyczne i elektryczne – nasi specjaliści mogą pochwalić się odpowiednimi dyplomami i certyfikatami w tym zakresie.

Dobry projekt to nie tylko zbiór rysunków, zestawień, kalkulacji, szkiców i certyfikatów. Polega on przede wszystkim na rozpoznaniu rzeczywistych potrzeb przyszłego użytkownika, zbadaniu możliwości ich realizacji, a także przewidzeniu ewentualnych utrudnień oraz ulepszeń, które mogą pojawić się w przyszłości. Każdy projekt wymaga omówienia i dokładnego rozpracowania wszystkich opcji i szczegółów. Czasami ten proces jest długi i żmudny – przekonujemy jednak, że naprawdę warto poświęcić wymagany czas i środki na ten cel.

Oferujemy też niezależną konsultację dotyczącą doboru, konfiguracji i obsługi systemów współczesnej elektroniki użytkowej. Na życzenie prowadzimy szkolenia produktowe i techniczne, zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i naszych partnerów biznesowych: instalatorów, programistów, integratorów systemów oraz sprzedawców urządzeń z naszej oferty.

Jeśli klient dysponuje własnym wykonawcą, możemy przygotować profesjonalne projekty dotyczące wszystkich rodzajów prac instalacyjnych wymienionych na naszej stronie www. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie projektowe, jesteśmy otwarci na najnowsze rozwiązania, a także mobilni – działamy na obszarze całego kraju. Wszystko czego potrzebujemy, to kontakt z Państwa strony.

Sprawdź nasze pozostałe usługi: