" "
Usługi >

Systemy stereo

Muzyka to jedna z najpiękniejszych dziedzin sztuki, a wyspecjalizowany sprzęt audio służący do jej odtwarzania to jeden z najpiękniejszych prezentów, jaki może sobie dać prawdziwy meloman.

Jesteśmy ciągle na czasie, proponując naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania dostępne w branży audio. Mamy jednak na uwadze to, że najlepsze stereo nie jedno ma imię. Dlatego właśnie proponujemy kompleksowe rozwiązania związane z najwybitniejszym sprzętem do słuchania, jaki sobie tylko można wyobrazić.

Streaming i pliki

XXI wiek przyniósł wiele nowych sposobów reprodukcji muzyki. Serwisy streamingowe (Spotify, Tidal), pliki zmagazynowane na pamięci USB, twardym dysku lub urządzeniach przenośnych, które mają dostęp do zasobów sieciowych i zewnętrznych serwerów UPnP i DLNA… Odpowiedniej klasy rozwiązania umożliwiają słuchanie z bardzo dobrą jakością dźwięku, a  wygoda i prostota obsługi są nie do przecenienia.

Płyty cyfrowe

Format CD i SACD – większość urządzeń z naszej oferty jest gotowa na każdą ewentualność. Mimo spadku popularności płyt cyfrowych, dla wielu słuchaczy są one w dalszym ciągu najistotniejszym elementem kolekcji muzyki, będąc wygodnym sposobem przechowywania setek, a czasami tysięcy nagrać w swojej płytotece. Współczesne odtwarzacze potrafią w dalszym ciągu zapewnić jakość dźwięku nieosiągalną dla większości popularnych urządzeń bazujących na cyfrowych plikach i streamingu.

Winyl

Duże, czarne krążki po latach zapomnienia powróciły w wielkim stylu, przypominając słuchaczom na całym świecie, na czym polega prawdziwa radość słuchania i celebracja muzyki. Wielu ekspertów jest zgodnych co do tego, że muzyka odtworzona na prawidłowo ustawionym gramofonie brzmi dużo bardziej „live” niż z jakiegokolwiek formatu cyfrowego. Musimy się z tym zgodzić, bo… wielokrotnie słyszeliśmy to na własne uszy.

Hi-fi i high-end

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno najbardziej wyrafinowany sprzęt przeznaczony do słuchania muzyki w domu, jak i niedrogie urządzenia, w których stosunek jakości do ceny jest wybitny. W naszej ofercie uwzględniamy bardzo szerokie potrzeby klienta, zaczynając od efektywnych, korzystnych cenowo rozwiązań. Dzięki temu potrafimy znaleźć odpowiedź na każde zapytanie i zrealizować prawie każde, nawet najbardziej nietypowe zamówienie.

Głośniki instalacyjne do zabudowy

Nie mają Państwo miejsca (lub ochoty) na postawienie w domu osobnego sprzętu grającego, ani tym bardziej głośników w klasycznych obudowach? Żaden problem – w naszej ofercie znaleźć można wysokiej klasy głośniki służące do zabudowy ściennej i sufitowej, które w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami typu multiroom audio oraz streamerami sieciowymi i odtwarzaczami plików cyfrowych potrafią pokazać, jak dobrze może brzmieć muzyka z „niewidzialnego” sprzętu.

Sprawdź nasze pozostałe usługi: