" "
Usługi >

Systemy sterowania

Systemy sterowania umożliwiają zintegrowanie osobnych pilotów bezprzewodowych przypisanych do poszczególnych urządzeń i systemów – idealnie tak, by sterować wszystkim z jednego interfejsu.

Rozwiązania takie pozwalają uniknąć nieporządku związanego z osobnym ustawianiem i wyborem funkcji, a także… szukaniem zagubionych pilotów. Zintegrowane systemy sterowania przybliżają użytkownikowi nowoczesne rozwiązania elektroniczne, ułatwiając życie i dając relaks skoncentrowania się na najważniejszym – rozrywce, zaplanowanym zadaniu, prezentacji lub innej ważnej procedurze – bez konieczności czasochłonnego rozpracowywania szczegółowych opcji i ustawień poszczególnych urządzeń.

Pojęcie „zintegrowane sterowanie” oznacza, że za pomocą jednego sterownika (panelu dotykowego, klawiatury, pilota, tabletu lub smartfona) możemy skonfigurować dowolne urządzenia i systemy z następujących dziedzin:

  • audio-video i kina domowego
  • hi-fi / high-end stereo i multiroom
  • automatyki domowej i oświetlenia
  • systemów ogrzewania i chłodzenia (HVAC)
  • sterowania zamkami, roletami i zabezpieczeniami
  • Digital Signage i videokonferencji
  • IP TV i telewizji hotelowej

Sterowniki uniwersalne lub modułowe pozwalają na utworzenie zaawansowanych komend i sekwencji służących do zarządzania funkcjami, zmiany ustawień i monitorowania parametrów elektroniki użytkowej w domu, miejscu pracy albo przestrzeni publicznej. Najważniejszą sprawą jest tu intuicyjna obsługa, która wynika z zaplanowania funkcjonalności przez doświadczonego programistę / integratora.

Automatyczne sterowanie dystrybucją mediów (prądu, gazu, wody) i związanych z tym systemów umożliwia użytkownikowi oszczędność energii i dbałość o środowisko naturalne.

Sprawdź nasze pozostałe usługi: