Usługi >

TV SAT, IP TV i telewizja hotelowa

Jako że telewizja jest głównym medium służącym rozrywce, edukacji i przekazywaniu informacji, oferujemy klientom indywidualnym i biznesowym usługi instalacyjne związane z odbiorem i transmisją sygnałów telewizyjnych.

Prawidłowo przeprowadzona instalacja systemu odbioru telewizji satelitarnej to nie tylko anteny, przetworniki, multiswitche i dekodery, ale także nowoczesne urządzenia pomiarowe zapewniające optymalną jakości sygnału, nie wspominając już o kompleksowym projekcie uwzględniającym wymagania użytkownika.

Przesyłanie programów i filmów możliwe jest także za pomocą techniki IP TV. Zawartość dostępna jest na zewnętrznym serwerze lub nadawanych w czasie rzeczywistym, a pakiety danych trafiają bezpośrednio do odbiorcy z wykorzystaniem sieci internetowej i lokalnej. IP TV jest bardzo ciekawą alternatywą wobec klasycznej telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej.

W przypadku, gdy sygnał telewizyjny lub zawartość multimedialna potrzebna jest w wielu pomieszczeniach, wykonujemy usługi w zakresie instalacji telewizji hotelowej. Oferta tego typu przeznaczona jest przede wszystkim dla odbiorców instytucjonalnych i komercyjnych, choć w niektórych przypadkach mogą z niej skorzystać klienci indywidualni.

Nasze kompleksowe podejście do systemów transmisji telewizyjnej pozwalają nam zaprojektować, zainstalować, zaprogramować i wdrożyć praktycznie każdy system tego typu, wraz z przeprowadzeniem szkolenia użytkowników. Oferujemy też doradztwo, konsultację i nadzór nad projektami zewnętrznymi oraz integrację z systemami automatyki i sterowania.

Obsługa klienta nie kończy się na wspomnianych zagadnieniach. Jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalny serwis naprawczy, jak i konserwację oraz modernizację istniejących rozwiązań.

Sprawdź nasze pozostałe usługi: